Neden Katılmasınız?

nedenkatilmalisiniz

1. Rekabet
Rakipleriniz orada olacak. Yüzlerce yerli ve yabancı sektör firmasının arasında varlığınızı gösterin rekabetin gerisinde kalmayın.

2. Promosyon
Ürün ve çözümlerinizi binlerce yerli ve yabancı ziyaretçiye gösterme fırsatı yakalayın. İçinde bulunduğu sektör profesyonelleriyle tanışın ve ürünlerinizi niş pazarınıza gösterin.

3. Satış Olanakları
Satış olanakları yaratın. Karar verici mercilerle birebir görüşerek alanda satış yapma fırsatı yakalayın. Araştırmalara göre, fuarlarda satış anlaşmaları daha kolay neticelendiriliyor.

4. Müşteri İlişkileri
Var olan müşterilerinizle ilişkilerinizi güçlendirin. VIP müşterilerinizi fuara davet edip onları standınızda ağırlayarak onları etkileyin ve ilişkilerinizi pekiştirin.

5. Sektör Bağlantıları
Sektör bağlantılarınızı güçlendirin. Rakipleriniz de dahil olmak üzere sektörün diğer mensuplarıyla tanışıp yeni iş olanakları yaratın.

6. Görüşme İmkanı
Ulaşılması güç satın alma mercileriyle tanışın. Normalde ulaşılması güç olan sektör mensuplarıyla görüşme fırsatı yakalayın.

7. Marka Bilinirliği
Sektördeki yerinizi ve marka bilinirliğinizi güçlendirin. Sektörel Medya’nın fuarlara olan yoğun ilgisini avantaja çevirin.

8. Pazarlama
Firmanızı sektörde tanıtın. Fuar öncesinde, süresince ve sonrasında yürütülen pazarlama ve tanıtım faaliyetleriyle firmanızı sektörde tanınırlığını artırın.

9. Workshop Sunumları
Workshop programlarında yer alın. Direk olarak sektörle ilgili sektör profesyonellerine sunum yapma ve en yeni teknolojilerinizi tanıtma fırsatı yakalayın.

10. Prestij
Prestijinizi artırın. Fuara katılmak sektördeki büyük isimlerden olduğunuzu gösterir.

Organizatör