Çözüm Ortakları

cozumortaklari

Stand Tasarımı için Önerebileceğimiz Firmalar; 


Ali Tüzbük
Bumerang Mimarlık 

M:  +90 535 340 46 74
T:   +90 212 466 30 70
F:   +90 212 466 36 72
ali@bumerangmimarlik.com
www.bumerangmimarlik.com

 

Volkan Eksi
Derin Insaat & Mimarlık  

M: +90 530 552 23 00
T:  +90 216 566 64 00
F:  +90 216 566 64 10 
veksi@derin-mimarlik.com 
www.derin-mimarlik.com

 

Burak Aslan
İlizyon Mimarlık

M: +90 533 380 08 68
T:  +90 212 274 45 33
F:  +90 212 274 45 99 
burak@ilizyonmimarlik.com 
www.ilizyonmimarlik.com

 

Sercan Neşe
Sothis Mimarlık 

M:  +90 541 573 90 14 
T:   +90 216 573 90 02
F:  +90 216 573 90 11
sercan.nese@sothismimarlik.com 
www.sothismimarlik.com

 

Tolga Hardal 
Stand Tasarım 

M:  +90 533 683 2512 
T:  +90 212.668 9095 
F:  +90 212 668 2910
tolga@standtasarim.com 
www.standtasarim.com

 

Özlem Becerir
Sedef Grup 

T:    +90 212 422 08 80
F:   +90 212 422 04 11
ozlembecerir@sedefgrup.com.tr 
info@sedefgrup.com.tr 
www.sedefgrup.com.tr

 

Arife Kurt Değer
Vero Design Group

M: +90 532 788 65 77
T : +90 212 665 35 71
F : +90 212 665 35 80
arife@veromimarlik.com.tr
www.veromimarlik.com.tr

N.Sultan TÜRKMEN
Efa Mimarlık

M: +90 533 095 65 70
T:    +90 212 555 04 05
F:   +90 212 555 05 34
sultan@efafuar.com
www.efafuar.com

Tülay Çolak Çakır
Zirve Ajans

M:  +90 506 474 86 31
T:   +90 212 278 42 69  
F:   +90 212 278 92 69 
tulay@zirveajans.com
www.zirveajans.com

 

Yurt içinden, yurt dışından getireceğiniz ürünler ve fuar alanında malzeme indirmek düzenlemek amacıyla vinç, forklift gibi ihtiyaçlarınız için lütfen irtibata geçiniz.

Aziz ŞİŞMAN - DHL Freight
aziz.sisman@dhl.com 
T :  +90 212 495 11 01 ext. 5906
F :  +90 212 696 31 46
M : +90 530 387 54 22

 

Otel ve konaklama ihtiyaçlarınız için lütfen irtibata geçiniz.

Ebru CAN - CASALI TOUR
T:  +90 212 465 00 80
F:  +90 212 465 02 55
M: +90 553 247 27 34 / 35
info@casalitour.com 
www.casalitour.com

 

 

Fuar esnasında tüm yiyecek ve içecek ikramlarınız, için lütfen irtibat kurunuz.

İnci AHİ - İnci Ajans

M:  + 90 532 584 31 70
M:  + 90 533 712 14 42 
T:   + 90 212 245 53 00
info@inciajans.com.tr 
www.inciajans.com.tr


 
Organizatör